Transport: autokar Wyżywienie: HB Zakwaterowanie: hotel 3* Ubezpieczenie: NNW,KL,CP,BP Ilość dni: 9
 • Informacje ogólne
 • Program wyjazdu
 • Cena zawiera
 • Uwagi
 • Opinie
 • Rezerwacja

Chorwacja – to Państwo, które kusi nas swoją krystaliczną wodą, przepięknymi widokami oraz przepyszną kuchnią. Posiada niezliczone bogactwo zabytków, do którym możemy się udać i przeżyć niezapomniane chwile.

Trogir
źródło: pixabay.com

Hotel Sveti Kriz usytuowany jest zaledwie 30 metrów od plaży, w otoczeniu lasów sosnowych, obok Kościoła Świętego Krzyża i 3 km od centrum Trogiru. Położony jest na wyspie Ciovo, która połączona jest z lądem mostem. Od lotniska w Splicie dzieli hotel 6 km. Hotel Sveti Kriz oferuje dobrze wyposażone pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu i telewizją satelitarną. Klienci mają również możliwość skorzystania z siłowni oraz za dodatkową dopłatą z centrum Spa. W restauracji serwowane są wyśmienite dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Ponadto w hotelu znajduje się bar, który dysponuje dużym tarasem, a na plaży znajduje się kolejny bar koktajlowy.

Hotel Sveti Kriz
źródło: hotel-svetikriz.hr

 

Wycieczki fakultatywne:

Całodzienna wycieczka – TROGIR + SPLIT (40 euro)

Split
źródło: pixabay.com

Trogir – jest malowniczym miasteczkiem, w którym każdy kamień jest zabytkiem. Otoczony jest parkami, ze starym rynkiem oraz wybrzeżem, które z każdej strony opływa morze. Miasto znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Można tu poczuć niespotykaną atmosferę i bogate życie, wędrując po jego wąskich uliczkach i skąpanym w słońcu nabrzeżu. Podczas pobytu w Trogirze zobaczymy (z zewnątrz) Katedrę św. Wawrzyńca z imponującym portalem romański, wyrzeźbionym przez mistrza Radovana w XIII wieku.

Split – podczas pobytu w tym urokliwym miasteczku zobaczymy m.in.: Pałac Dioklecjana, katedra św. Dujama, fragmenty średniowiecznych murów obronnych oraz gotycki ratusz i promenadę nadmorską.

 


Całodzienna wycieczka – DUBROWNIKA – w cenie również rejs statkiem turystycznym (55 euro)

Dubrownik
źródło: pixabay.com

Dubrownik – to miasto nazywane perłą Adriatyku, listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Zwiedzanie (z zewnątrz) m.in. Brama Pile, mury miejskie z zespołem fortyfikacji, miasto usytuowane jest na cyplu wcinającym się w morze i otoczone wpisanego na Klasztor Franciszkanów, Katedra. Spacer słynną ulicą Stradun. Stare średniowiecznymi murami, z których rozciąga się wspaniała panorama. Rejs stateczkiem turystycznym wzdłuż murów oraz wokół wyspy sąsiadującej z Dubrownikiem.

Wycieczki fakultatywne będą organizowane przy minimum 25 uczestnikach (cena obejmuje: przejazd autokarem, zestaw słuchawkowy podczas zwiedzania, opiekę pilota oraz miejscowego przewodnika podczas zwiedzania miasta)

 

Czas trwania przelotu ok. 14h + postoje
Waluta i płatności [HRK] Kuna chorwacka kn (1 kn = 100 lip)
Strefa czasowa UTC +1 – zima
UTC +2 – lato
(bez różnicy w stosunku do czasu polskiego)
Dokument uprawniający do podróży Dowód osobisty (ważność dokumentu nie może upływać wcześniej, niż 6 miesięcy po planowanej dacie zakończenia imprezy turystycznej)
Język Chorwacki (możliwość swobodnego dogadania się w języku angielskim)
Klimat Średnie temperatury powietrza w ciągu roku:

 • dzień: 20° – 30°
 • noc: 12° – 20°
Informacje dodatkowe

Trogir - Hotel Sveti Kriz


Plan ramowy

1. Dzień

Wyjazd z Polski

Zbiórka o godzinie 19:00. Wyjazd o godz. 19:30 w kierunku Chorwacji. Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię.

2. Dzień

Przyjazd do Trogiru

Przyjazd do Hotelu Sventi Kriz w zachodniej części Trogiru. Zakwaterowanie. Czas wolny. Obiadokolacja oraz nocleg.

3-8. Dzień

Trogir - hotel Sveti Kriz

Pobyt w hotelu. Zażywanie kąpieli wodnych oraz słonecznych. Podczas pobytu w hotelu będzie możliwość skorzystania z oferty wycieczek fakultatywnych (dodatkowo płatnych): m.in. do Splitu oraz Dubrownika.

8. Dzień

Zadar

Śniadanie. Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu oraz przejazd do Zadaru. Wizyta w mieście, którego początki sięgają IX w. p.n.e., słynącego również z produkowanego tu likieru Mara Schino. Zwiedzanie (z zewnątrz) katedry św. Anastazji, spacer po nadmorskiej promenadzie oraz starówce z rotundą św. Donata i fragmentami rzymskiego forum. Czas wolny. Następnie wyjazd w kierunku Polski.

9. Dzień

Powrót do Polski

Przyjazd do Polski w godzinach przed południowych.
Zakończenie wycieczki.

 • przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, wc, dvd),

 • opieka pilota podczas trwania całej wycieczki

 • zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelu 3*, pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami

 • wyżywienie: 6 obiadokolacji + 6 śniadań

 • ubezpieczenie: NNW (15.000 zł) + KL (30.000 euro) + bagaż (1.000 zł) + CP (choroby przewlekłe)

 • obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy

Dodatkowo każdy uczestnik powinien posiadać 40 Euro. Kwota ta nie podlega rozliczeniu i obejmuje: taksę klimatyczną, opłaty turystyczne przy wjeździe do miast, opłatę za miejscowego przewodnika w Zadarze, zestaw słuchawkowy podczas zwiedzania Zadaru.

Cena nie obejmuje kosztów napojów do obiadokolacji. Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

 

Wycieczki fakultatywne będą organizowane przy minimum 25 uczestnikach (cena obejmuje: przejazd autokarem, zestaw słuchawkowy podczas zwiedzania, opiekę pilota oraz miejscowego przewodnika podczas zwiedzania miasta)

Dla tej oferty jeszcze nie ma opinii.

Bądź pierwszą osobą opiniującą

 • Pricing Name
  Rozpoczęcie
  Zakończenie
  Group (Min-Max)
  Rodzaj biletu
   
 • Pricing Name Standard
  Rozpoczęcie sobota 19/06/2021
  Zakończenie sobota 19/06/2021
  1 - 48 miejsc
   
  Available Seats: 48

  Standard ( 1 - 48 miejsc ) 1.850 PLN 0 PLN /Ilość osób

  - +